محل تبلیغات شما


1 – افزونه reSmush.it

reSmush.it یکی از بهترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرس برای کاهش حجم و بهینه سازی تصاویر مطالب است .این افزونه به صورت خودکار در زمان آپلود تصویر ، اقدام به بهینه سازی آن می کند. همچنین این امکان را به شما می دهد که تصاویر قدیمی را نیز به صورت گروهی انتخاب کرده و بهینه کنید.

افزونه reSmush.it به شما این امکان را می دهد که سطح مورد نظراتان را برای بهینه سازی انتخاب کنید. مورد منفی که در این افزونه مشاهده می شود این است که تغییر سطح بهینه سازی توسط کاربر ، چندان تاثیری بر روی عملکرد افرونه ندارد .

عمل فشرده سازی در سرورهای reSmush.it انجام می شود و برای فعال سازی این افزونه باید در سایت آن ثبت نام کرده و کلید API دریافت کنید.

این افزونه در هم اکنون بیش از 100 هزار نصب فعال و 4.5 ستاره در مخزن وردپرس دارد.


برای افزایش سرعت لود سایت به نکات زیر دقت کنید

سرعت لود سایت امروزه یکی از مهمترین فاکتورهای سئو محسوب می شود.

معروف ترین افزونه های بهینه سازی و کاهش حجم عکس ها

افزونه ,سازی ,بهینه ,it ,resmush ,، ,بهینه سازی ,این افزونه ,resmush it ,افزونه های ,می دهد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ نمایندگی همسفران خمین مشارکت در ساخت مشهد ، سایت ایمان تیزرو ، www.imantizro.ir لیفان موتور Darrell's notes آموزش های آنلاین صندوق فروشگاهی،بارکد خوان،نرم افزار حسابداری،گیت فروشگاهی، دزدگیر فروشگاهی فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... گاه و بی گاه مهندسی كنترل و ابزار دقیق مهاجرت قانونی به استرالیا